Rehabilitační Pomůcky, které Vás vrátí zpátky do života.... Prodej - Poradenství....

Pravidla obchodu

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5.  Vzhledem k charakteru našeho zboží a sortimentu upřednostňujeme osobní kontakt se zákazníkem. Je to tak především s ohledem na individuálni zdravotní stav každého jednotlivého zákazníka případně na druh jeho postižení, jedná-li se například o pooperační nebo poúrazové potíže nebo vrozenou tělesnou vadu atd. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni tak aby Vám dokázali vzhledem k Vašemu stavu a obtížím účině poradit a pomoci vybrat ty spravné druhy a velikosti pomůcek pro Vaši rehabilitaci a doporučit režim a způsob jejich použití.                                                                                                                      

Je možné však objednané zboží zaslat i poštou na dobírku, případnou konzultaci můžete předem provést mailem.

Možnosti platby
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů